Hide/Show Panels Hide/Show Panels
Nawigacja
Klub
Strona Główna
Info
Stadion
Zarząd
Seniorzy
Kadra
Tabela i Terminarz
Wyniki
Statystyki
Transfery
Kibice
Księga Gości
Linki
Galeria
Inne
Redakcja
Różne
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 43
Najnowszy Użytkownik: DougSwank
Treningi
Treningi drużyny odbywają się:

Wtorki - godzina 19.30 - Hala sportowa Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie przy ul. Jana Matejki

Środy - godzina 19.30 - Boisko Orlik 2012 w Chojnowie przy ul. Jana Kilińskiego
(wspólnie z zaprzyjaźnioną drużyną Iskry Niedźwiedzice występującą na codzień w klasie A)
maciejko dnia październik 28 2013 18:08:14 · 1 Komentarzy · 976 Czytań · Drukuj
Remis w sparingu
W minioną kolejkę nasza drużyna z racji pauzy w rozgrywkach nie rozgrywała meczu ligowego o punkty, lecz zawodnicy nie próżnowali. W sobotę Burza wybrała się do Parchowa, gdzie rozegrala spotkanie sparingowe z miejscową drużyna Victorii, która całkiem dobrze spisuje się w rozgrywkach A klasy, zajmując miejsce w czołowej trójce. Nasza drużyna nie tylko chciała się zrehabilitować za poprzednią grę kontrolną z owym rywalem (w trakcjie przygotowań do rundy jesiennej Burza przegrała w Parchowie 1:9 (1:1)), ale przede wszystkim doszlifować formę na zbliżające się spotkania o punkty. Końcowy wynik 6:6 (3:4) nie krzywdzi żadnej z drużyn, a i potwierdza wysokie aspiracje naszej drużyny w tym sezonie. Bramki dla Burzy zdobyli Kamil Stolarski, Adam Wądzyński, Mariusz Kądziołka i Arek szpanek (3).
maciejko dnia kwiecień 07 2014 17:49:41 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1004 Czytań · Drukuj
Udana inauguracja wiosny
W pierwszym meczu rundy rewanżowej naszej drużynie przyszło się zmierzyć na wyjeździe z ekipą Startu Osetnica. Gospodarzom zupełnie nie wiedzie się w tym sezonie i zdecydowaną większość czasu rozgrywek spedzają w dolnych rejonach tabeli z zaledwie jednym zwycięstwem i 6 punktami. Jak dotąd nie wygrali żadnego meczu u siebie i po tej kolejce tak zostało. Nasza drużyna, mimo seryjnego marnowania dogodnych sytuacji strzeleckich zdołała wywieźć kolejne 3 punkty. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Burzy 1:3 (1:2) po bramkach Mariusza Kądziołki, Łukasza Rychlińskiego i Adama Wądzyńskiego.
Za tydzień czeka nas pauza w rozgrywkach, lecz drużyna nie będzie próżnowała. W sobotę pojedzie do Parchowa, by o godzinie 16.00 zmierzyć się tam z miejscowoą Victorią, czołową drużyną A klasy.Kolejka 12 - 30 marca

Pauza: Kryształ Chocianowiec.

Czarni II Rokitki 5-1 Radziechowianka Radziechów
Konrad Konradówka 4-4 LZS Nowa Wieś Lubińska
Start Osetnica 1-3 Burza Gołaczów
Premium Budziwojów 4-1LZS Biała (k. Legnicy)
Mewa Goliszów 6-0 Płomień Michów


Więcej w rozwinięciu.
maciejko dnia kwiecień 04 2014 14:58:22 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1033 Czytań · Drukuj
Zwycięstwo przed ligą
W ostnim sparingu przed ligowymi zmaganiami nasza drużyna gościła w Rokitnica gdzie zmierzyła się z miejscową Lechią (4 miejsce w V grupie B-klasy). Po zaciętym, obfitującym w bramki i zwroty akcji spotkania Burza zwyciężyła gospodarzy 6:4 (1:3). Bramki zdobywali: Arek Szpanek dwie, Mariusz Kądziołka, Kamil Siejka, Adam Wądzyński oraz bramka samobójcza, po dośrodkowaniu Adama Wądzyńskiego bramkarz gospodarzy sam wpakowałm sobie piłkę do siatki.
Już w niedzielę wracamy na ligowe boiska. Rywalem będzie zespół Startu Osetnica, który na jesień pokonaliśmy 6:0. Spotkanie w Osetnicy o godzinie 14.
maciejko dnia marzec 25 2014 14:02:30 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 936 Czytań · Drukuj
Zwycięstwo w sparingu
W kolejnej grze kontrolnej naszemu klubowi przyszło się zmierzyć z drużyną Huraganu Nowa Wieś Złotoryjska (pierwotnie przeciwnikiem miał być Orzeł Zagrodno, ale goście nie potwierdzili przyjazdu), która na codzień występuje w V grupie legnickiej B klasy (8 miejsce, 4-0-7, bramki 29-35, 12 punktów). Po niezbyt emocjonującym spotkaniu, nasza drużyna zwyciężyła gości 3:1 (2:1). Bramki dla Burzy zdobywali Arek Szpanek, Mariusz Kądziołka i Adam Wądzyński.
W kolejny weekend czeka nas następna gra sparingowa. Rywalem najprawdopodobniej będzie drużyna Mewy Goliszów.
maciejko dnia marzec 10 2014 19:24:21 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1033 Czytań · Drukuj
Gminny Turnieju Piłki Nożnej
W ubiegłą niedzielę z inicjatywy Gminy Wiejskiej Chojnów oraz Gminnego Zrzeszenia LZS Chojnów odbył się coroczny Gminny Turnieju Piłki Nożnej na boisku "Orlik" w Rokitkach. Do rozgrywek stanęło 8 drużyn z naszej gminy, które zostałe podzelone na dwie, czterozespołowe grupy. Nasza drużyna wylądowała w Grupie I razem z pierwszą drużyną Czarnych Rokitki, Płoemieniem Michów oraz Konradem Konradówka. Grupę II stanowiły zespoły: Iskry Niedzwiedzice, LZS-u Biała, Premiuma Budziwojów oraz młodzieżwoy zespół gospodarzy, czyli Czarnych Rokitki.
Nasza drużyna mimo dość okrojonej kadry (zabrakło w szczególności zawodników przedniej formacji) zaprezentowała się przyzwoicie, zajmując 3 miejsce w grupie, przegrywając rywalizację jedynie gorszą różnicą bramek. Można też powiedzieć, iż nasza drużyna znalazła się w silniejszej grupie gdyż drużyny, które wyprzedziły nas w tej fazie rozgrywek, spotkały się później w finale.

Więcej w rozwinięciu.
maciejko dnia marzec 06 2014 18:29:32 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1232 Czytań · Drukuj
Wygrana w sparingu
W minioną niedzielę nasz zespół rozegrał kolejną grę kontrolną w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Tym razem gościliśmy w Konradówce, gdzie zagraliśmy z miejscowym Konradem. Po dość przeciętnej grze naszego zespołu wygraliśmy spotkanie dość wysoko, 7:0 (3:0). Bramki dla Burzy zdobyli: po dwie Arek Szpanek i Mariusz Kądziołka oraz Adam Wądzyński, Arek Stanek i Kamil Siejka. Na plus należy zaznaczyć wysoką frekwencję naszego zespołu.
W najbliższym tygodnia drużyna nie rozegra żadnej gry kontrolnej, gdyż weźmie udział w Zimowym Turnieju o Puchar Wójta Gminy Chojnów. Turniej rozgrywany będzie na boisku Orlik przy szkole w Rokitkach. Start w sobotę o 15.
maciejko dnia luty 25 2014 13:25:14 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 971 Czytań · Drukuj
Przygotowania czas zacząć
Mimo, iż drużyna już od jakiegoś czasu przygotowuje się do wznowienia rozgrywek, to dopiero w minioną sobotę rozegrała swoją pierwszą grę kontrolną. Rywalem Burzy była zaprzyjaźniona Iskra Niedźwiedzice, ósma obecnie ekipa legnickiej klasy A. Sptkanie zostało rozegrane w rewelacyjnych warunkach, na bocznym boisku przy Alei Orła Białego w Legnicy (sztuczna murawa przy stadionie Miedzi Legnica). Po dobrym spotkaniu nasza drużyna przegrała 1:3 (1:1) z wyżej notowanym rywalem, lecz nie wynik był najważniejszy w tym spotkaniu. Ważne było przede wszystkim wybieganie tego spotkania, co przy słabej frekwencji tego dnia (spowodowanej przede wszystkim pracą kilku kluczowych zawodników) zostało wykonane w 100%. Jedyną bramkę dla naszej drużyny, po składnej akcji całego zespołu zdobył Radek Dąbrowa.

Na następny weekend została zaplanowana kolejna gra kontrolna. Tym razem Burza zmierzy się z rywalem zza miedzy, Konradem Konradówka. Mecz w niedzielę, w Konradówce o godzinie 13.00. W późniejszych terminach nasza drużyna rozegra jeszcze 3 gry sparingowe m.in. z Orłem Zagrodno (4 miejsce w klasie A).
maciejko dnia luty 16 2014 22:33:54 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 927 Czytań · Drukuj
Zwycięstwo na koniec rundy
W zaległym spotkaniu I kolejki, który jednocześnie kończył zmagania w rundzie jesiennej obecnego sezonu, nasza drużyna wygrała na własnym boisku ze Startem Osetnica 6:0 (1:0). Bramki dla Burzy zdobyli: niezawodny w tym sezonie Arek Szpanek, który skompletował kolejnego hat-tricka (czwartego), Mariusz Kądziołka (ogólnie dziewiąte trafienie), Kamil Stolarski (trzecia kolejna bramka w tzecim spotkaniu) i Kamil Siejka (trzeci gol w sezonie). Tym samym nasz zespół umocnił się na 3 pozycji w tabeli ze stratą trzech punktów do drugiego Płomienia Michów i pięciu do lidera rozgrywek, zespołu Kryształu Chocianowiec.

W kolejnym newsie zostanie podsumowana runda jesienna sezonu 2013/2014. Przypominam również, że drużyna w dalszym ciągu odbywa zajęcia treningowe we wtorki o godzinie 19.30 na hali przy ulicy Matejki oraz w środy na Orliku, również o godzinie 19.30 (wraz z zespołem Iskry Niedźwiedzice - reprezentującym naszą gminę w rozgrywkach klasy A).
maciejko dnia listopad 19 2013 15:26:18 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 967 Czytań · Drukuj
Trzy punkty po męczarniach
W spotkaniu kończącym zmagania o mistrzostwo B-klasy w rundzie jesiennej (Burza rozegra jeszcze zaległe spotkanie 1 kolejki) nasza drużyna w wielkich bólach odniosła zwycięstwo nad czerwoną latarnią rozgrywek, drużyną Premiuma Budziwojów stosunkiem bramek 1:2 (0:1). Na listę strzelców wpisali się odpowiednio Adam Wądzyński i Kamil Stolarski.

Więcej w rozwinięciu newsa.
maciejko dnia listopad 11 2013 17:44:33 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 979 Czytań · Drukuj
Zwycięstwo po dramatycznym spotkaniu
W meczu 10 kolejki o mistrzostwo B-klasy grupy IV, naszej drużynie przyszło się zmierzyć na własnym boisku z drużyną Mewa Goliszów, która podbudowana ubiegłotygodniowym zwycięstwem nad liderem rozgrywek chciała ugrać kolejne punkty. Po zaciętym, obfitującym w zwroty akcji spotkaniu drużyna Burzy zwycięzyła rywali 4:3 (1:2), udowadniając że w dalszym ciągu liczy się w walce o najwyższe lokaty w lidze. Bramki dla Burzy zdobyli Kamil Stolarski i niezawodny w tym sezonie Arek Szpanek, który skompletował hat-tricka.

Więcej w rozwinięciu newsa:
maciejko dnia październik 28 2013 17:55:12 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1091 Czytań · Drukuj
Strona 1 z 19 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

semo34
02/10/2012 21:14
czekam na kontakt?? a gdzie moja focia na profilu?? pamperssmiley

semo34
02/10/2012 21:07
dajcie nr do macka lub gładkiego to moj nr czekam na eska 605264473

bartekadrian
22/07/2009 21:11
www.orzelwojcieszyn.futbo
lowo.pl ZAPRASZAM!


lisek3012
22/10/2008 21:27
http://olimpiaolszanica.f
utbolowo.pl/olimpiaolszan
ica/


maciejko
01/10/2008 19:47
Specjalnie dla was została zrobiona zakładka Zagłębie-TV - nie miałeś czasu być na meczu "Miedziowych" nic nie szkodzi tam zobaczysz skróty z meczów i nie tylko =]

lisek3012
27/07/2008 12:42
http://www.ksolszanicaoli
mpia.republika.pl/ Zapraszam


maciektzr
03/04/2008 15:37
www.ksmecinka.vgh.pl Serdecznie zapraszam!!

maciejko
04/02/2008 18:45
Dodałem nowy dział: "Różne" gdzie będę zamieszczał filmy użytkowników oraz skróty z meczów jakie otrzymam. Dziś możemy "podziwiać" parady "Orła" =]

maciejko
20/01/2008 23:40
TEST


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl